Dom, Ogród, Wnętrza - Co wpływa na odczucie wnętrza? Analiza czynników determinujących atmosferę w pomieszczeniach

Dodane: 26-12-2023 09:44

1. Kolorystyka - wpływ na odczucie wnętrza Dom to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego czasu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby czuliśmy się w nim komfortowo i dobrze. Jednym z czynników, które mają wpływ na atmosfer

Dom, Ogród, Wnętrza - Co wpływa na odczucie wnętrza? Analiza czynników determinujących atmosferę w pomieszczeniach Dom, ogród, wnętrza

1. Kolorystyka - wpływ na odczucie wnętrza


Dom to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego czasu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby czuliśmy się w nim komfortowo i dobrze. Jednym z czynników, które mają wpływ na atmosferę w pomieszczeniach, jest kolorystyka. Odpowiednio dobrana paleta barw może stworzyć unikalną i przyjemną atmosferę.Kolory mają moc wpływania na nasze odczucia i emocje. Na przykład,