Elektronika, RTV, AGD - Jaka przyszłość czeka branżę RTV? Przewidywania i trendy dotyczące rozwoju elektroniki użytkowej

Dodane: 28-12-2023 20:46

h3 { color: orange; } p { color: blue; } 1. Innowacje w branży RTV - przyszłość zaskoczy nas wszystkich Elektronika użytkowa, zwłaszcza w sektorze sprzętu RTV (telewizory, odtwarzacze audio i wideo, konsole gier itp.)

Elektronika, RTV, AGD - Jaka przyszłość czeka branżę RTV? Przewidywania i trendy dotyczące rozwoju elektroniki użytkowej Elektronika, RTV, AGD1. Innowacje w branży RTV - przyszłość zaskoczy nas wszystkich


Elektronika użytkowa, zwłaszcza w sektorze sprzętu RTV (telewizory, odtwarzacze audio i wideo, konsole gier itp.), od dawna jest jedną z najbardziej dynamicznych branż na rynku. W ciągu ostatnich kilku lat świadkowie byliśmy niesamowitych postępów, które znacznie wpłynęły na nasze życie codzienn