Elektronika, RTV, AGD - Revitalizacja ryku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTV

Dodane: 29-12-2023 17:33

Revitalizacja rynku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTV Revitalizacja rynku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTV Wzrost znaczenia AGD na rynku RTV Rynek RTV (Radiowo-Telewizyjno-Audyjny)

Elektronika, RTV, AGD - Revitalizacja ryku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTV Elektronika, RTV, AGDRevitalizacja rynku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTV


Revitalizacja rynku RTV: Innowacje, konkurencja i nowe trendy w branży RTVWzrost znaczenia AGD na rynku RTVRynek RTV (Radiowo-Telewizyjno-Audyjny) od dłuższego czasu przechodzi dynamiczne zmiany. Jednym z najważniejszych trendów jest wzrost znaczenia sprzętu AGD (Artykuły Gospodarstwa Domowego) w tym segmencie. Kiedyś RTV koncentrowało się głów