Swiadectwa Energetyczne - Swiadectwa energetyczne – klucz do efektywności energetycznej

Dodane: 07-02-2024 12:14

Co to są świadectwa energetyczne? Świadectwa energetyczne to dokumenty, które zawierają informacje na temat efektywności energetycznej budynku. Są one niezwykle istotne, zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i dla potencjalny

Swiadectwa Energetyczne - Swiadectwa energetyczne – klucz do efektywności energetycznej swiadectwa energetyczne

Co to są świadectwa energetyczne?


Świadectwa energetyczne to dokumenty, które zawierają informacje na temat efektywności energetycznej budynku. Są one niezwykle istotne, zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i dla potencjalnych nabywców. Świadectwo energetyczne zawiera m.in. informacje o zużyciu energii potrzebnej do ogrzewania i chłodzenia budynku, ilości emitowanego dwutlenku węgla, jak i propozycje usprawnień, które mogą zostać wprowadzone w celu podniesienia efektywn