Uzdrowisko - Uzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu

Dodane: 15-01-2024 18:15

Uzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu Uzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu 1. Historia uzdrowiska Uzdrowisko w Lądku-Zdroju ma bogatą historię sięgającą setek lat. Początki te

Uzdrowisko - Uzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu UzdrowiskoUzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu


Uzdrowisko w Lądku-Zdroju: Odwieczne źródło zdrowia i relaksu1. Historia uzdrowiska


Uzdrowisko w Lądku-Zdroju ma bogatą historię sięgającą setek lat. Początki tego uzdrowiska sięgają XVI wieku, gdy odkryto tam naturalne źródła lecznicze. Pierwsze kąpiele lecznicze powstały w XVI wieku i od tego czasu miejscowość stała się znanym i popularnym miejscem dla osób pragnących poprawić swoje zdrow